top of page

LookBook SunLoox
SS 2021

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientom stworzyliśmy dla was niepowtarzalne LookBooki SunLoox SS2021. Każdego Look Book'a możesz przejrzeć bezpłatnie, a więcej informacji zgarniesz na oficjalnej stronie sunloox.com.

  Dajemy wartość każdego dnia!

              Jimmy Choo


Przedstawiamy nowości SS 2021 okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych marki Jimmi Choo.

Okulary marki Jimmy Choo to 100% zmysłowości i elegancji. Biżuteryjna kolekcja okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych, która zapada w pamięci każdej kobiecie, to jedna z niezwykłych cech domu mody #Jimmy Choo. Połyskujące kryształy oraz blaskowa czerń zestawione z najbardziej kobiecymi kształtami okularów od kocich oczu po klasyczne muchy. Prezentowane okulary mogą okazać się idealnym strzałem w dziesiątkę dla tych Pań, które potrzebują idealnego dodatku na letnie wypady za miasto, na wyjątkowe okazje lub do codziennej stylizacji, aby poczuć się jak milion dolarów.

 

 Sięgając po najnowszego LookBook' a Sunloox SS 2021, zapoznasz się z nowościami marki Jimmy Choo.

Brunetka na zdjęciu portretowym z idealnie dobraną oprawą od Jimmy Choo. Oprawy są czarne i okrągłe.

   Isabel Marant


Nowości przez duże N. Isabel Marant to premierowa kolekcja, która pojawiła się wraz z nadejściem wiosny w salonach Loox i SunLoox.

 

Przechadzając się pomiędzy naszymi gablotami, możecie w salonach Loox i SunLoox napotkać oprawki od Isabel Marant. Widząc kolekcję francuskiej projektantki na starcie zapoznajesz się z  modą wear-to-ready, czyli połączenie wygody i wielkomiejskiego stylu. Nasza kolekcja od Isabel Marant jest ograniczona do minimum, ale znajdziesz w niej okulary wymiarze XXL w kształcie kociego oka, subtelne metalowe kółeczka czy klasycznego aviatora. Idealnie sprawdzą się do codziennej pracy przy komputerze oraz na wyjścia ze znajomymi do kina czy na zakupy. Lekka formuła okularów sprawi, że możesz zapomnieć o nich mając je nawet na nosie.

Przekonaj się sama, sięgając po LookBook'a SunLoox 

Siedząca kobieta w czerwonej bluzce i białych spodniach na tle nieba. Na nosie ma białe okulary.

TOM FORD

LOOKBOOK TYLKO DLA PANÓW. Z marką Tom Ford jesteśmy w za pan brat od początku działalności sieci salonów SunLoox i Loox.   
 

Tegoroczna kolekcja SS2021 to totalna awangarda, przesyt block kolorów w soczewkach, letni chill-out, przeplatające się kwiaty i otwartość. Zarys wyjątkowych nurtów: nieskończoności oraz szybkiego przeglądu mody okularowej od lat 50' do lat 70'. W tym wszystkim znajdziesz powrót do początku, czyli modele opraw bardzo klasycznych i minimalistycznych. To właśnie te modele, sugerują nam ostatnią inspirację Toma Forda stylem classic chic. Czego chcieć więcej, jeśli kreślarski ołówek jest prowadzony ręką mistrza, a każda jego kolekcja okrzyknięta ósmym cudem świata.

 

Więcej zobaczysz w LookBook'ach SS 2021 SunLoox.


 

20210708104738.jpg
bottom of page